Muratcan Atak | Webmaster Blogu

Son Twitler


Reklam


SoundCloud


Messi: Fedakarlık yaptım!

Muratcan AtakMuratcan Atak

Barcelona’nın süperstarı Lionel Messi, dünyanın en önemli erkek bakım markalarından biri olan Gillette’in yeni marka yüzü oldu.

Katalan temsilcisinin 1 numaralı yıldızı Lionel Messi, Gillette’in yeni marka yüzü oldu. Tanıtım toplantısna katılan Arjantinli oyuncu, “Barcelona’ya gelmek büyük bir fedakarlıktı. Ailemi ve sevdiklerimi bırakıp, buraya geldim” dedi

Barcelona’nın süperstarı Lionel Messi, dünyanın en önemli erkek bakım markalarından biri olan Gillette’in yeni marka yüzü oldu. Gillette’in, ‘Çeliğin gücü futbol aşkı ile birleşiyor’ sloganıyla Barcelona’da gerçekleştirilen organizasyonda konuşan Messi, en büyük hedefinin Dünya Kupası’nı kazanmak olduğunu belirterek, “2014 Dünya Kupası’nı büyük bir merakla bekliyorum. Elbette en büyük amacım, kupayı kaldırmak. Ancak zor rakiplere karşı oynayacağız. Brezilya ev sahibi olarak önemli bir takım. Onlarla karşılaşamak ise bir rütya olur” dedi. İspanya Ligi’nde Valencia’ya kaybettikleri maçın kendisini üzdüğünü belirten Arjantinli futbolcu, “Ancak önümüze bakmamız gerek. İleriki maçlarda daha dikkatli olmamız gerek” diye konuştu. Barça’ya gelmesinin büyük bir fedakarlık olduğunu vurgulayan Messi, “Benim için 13 yaşında Barcelona’ya gelmek, her şeyi, ailemi, arkadaşlarımı Rosaro’da bırakmak önemli bir şeydi. Çünkü Barcelona’da hiçbir şeyim yoktu. Yine de bu karardan, asla pişman olmadım. Bu benim hayalimdi ve ben de hayalimi gerçekleştirmek için yapmam gerekeni yaptım. Gol atmak ise harika bir duygu. Bu gerçekten anlatılması güç bir mutluluk” yorumunu yaptı. 

Yıldızlara sponsor…

100 yıllık marka tarihinin özünde yer alan en iyisini yapabilmek için hep ileriye gitme cesareti ve oyun kurallarını yeniden yazan inovasyonlarını “çeliğin gücü” ile özdeşleştiren Gillette; Messi’nin yanı sıra çelik kadar güçlü olarak tanımlanan Joe Hart (İngiltere), Thomas Muller (Almanya), “Oscar” ve “Lucas (Brezilya), “Chicharito” (Meksika),  “Falcao” (Kolombiya), Kagawa (Japonya), Sung-Yeung Ki (Güney Kore) ve “Yüzyılın oyuncusu” Pele’nin (Brezilya) sponsorluğunu üstleniyor. Ayrıca Gillette; İspanya, Arjantin, Brezilya, İtalya ve Meksika milli takımlarının da sponsorları arasında yer alıyor.

LİONEL MESSİ İSTATİSTİKLERİ

Yazı Hakkında Yorumlar 0
Henüz bu makalaye yorum yapan olmadı, ilk sen yapmak istermisin ?