Muratcan Atak | Webmaster Blogu

Son Twitler


Reklam


SoundCloud


Banka Soygunu Yaptı Kalp Krizi Geçirdi

Muratcan AtakMuratcan Atak

Kayseri’de dün akşam bir bankanın şubesinden güvenlik görevlisinin tabancasını alarak 80 bin TL, 6 bin Dolar ve 5 bin Avro civarında para ile kaçan zanlı 42 yaşındaki M.T.’nin soygundan sonra kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı.

Melikgazi ilçesine bağlı Mustafa Şimşek Bulvarı’nda bulunan bir bankanın şubesine kafasında kapşon bulunan ve yüzünü atkı ile kapatan gelen M.T.’nin önce güvenlik görevlisinin tabancasını aldığı öğrenildi. Tabancayı alan M.T.’nin banka çalışanlarını girişin sağ tarafına topladığı ve çalışanlara parayı çantaya doldurmalarını söylediği, parayı aldıktan sonra kendisine ait olan 38 BJ 767 plakalı otomobil ile kaçtığı ortaya çıktı.Daha önce telefon bayiliği yaptığı ve iflas ettiği, piyasaya 150 bin TL borcu olduğu ileri sürülen M.T.’nin soygun sonrasında kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı.

Kayseri Emniyeti’nin soygun sonrasında yaptığı titiz çalışmalar sonrasında yakalanan zanlı M.T., özel bir hastaneye yatırıldı. Geçirdiği kalp krizi sonrasında durumu kötü olan M.T.’nin durumunun halen ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, bankadan aldığı paralarla piyasaya olan borcunu kapatmayı düşündüğü ileri sürüldü.Yetkililer, olayla ilgili olarak soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

ALİ GÖÇ-ALPARSLAN ÖTÜKEN

Yazı Hakkında Yorumlar 0
Henüz bu makalaye yorum yapan olmadı, ilk sen yapmak istermisin ?